Tajemství: Vydělávejte online bez telefonování a otravování známých (Free)

V tomto článku vám prozradím tajemství, jak můžete vydělat více peněz online, aniž by jste otravovali nechtěnými telefonáty přátele, příbuzné, rodinu nebo volali zcela neznámým lidem. Ukážu vám skutečné tajemství, takže zůstaňte s námi.

Většina lidí chce vydělávat více peněz online způsobem, protože očividně potřebují více peněz. Problém je v tom, že většina nemá žádný plán, správné návody a 101% nemá ani trpělivost. Výsledek je ten, že prostě na každého bez rozdílu natlačí svou nabídku. Vyzvou svou rodinu, příbuzné a přátele ke shlédnutí své stránky a případně si vyžádají nějaké doporučení. Všude vytapetují své obchodní nebo affiliate nabídky. A výsledek? Velká NULA.

Pokud chcete vydělávat peníze online, potřebujete plán, správný návod a trpělivost.
A to vše dříve, než začnete cokoliv dělat. Nezapomínejte, online podnikání je stejné jako jiné podnikání.

A teď to tajemství, jak nikomu nevolat a přece úspěšně budovat svou online firmu:

1. Neslibujte výdělky – toto je velmi důležité, protože pokud slibujete výdělky, zavádíte své zájemce. Jeden příklad za všechny: “Staňte se milionářem za 5 měsíců”. Stane se každý milionářem za 5 měsíců? Samozřejmě, že ne. O co korektnější je: Naučte se, jak vydělat 5 – 6 místní částky měsíčně jednoduchou prací z domu, pomocí této osvědčené 3stupňové metody. “]

2. Udělejte si blog – pokud chcete začít online podnikání a pomoci tohoto podnikání i vydělávat, pak musíte mít obchodní blog. Proč? Protože blog je vaše kancelář, vaše prodejna na netu. Zde získáváte důvěru svých zájemců. Zde se s nimi dělíte o své znalosti, kvůli kterým vás budou milovat a obdivovat. Pokud nemáte blog, tak jste jen jeden z množství internetových bezdomovců.

3. Budujte svou značku alespoň na 2 sociálních sítích – je mnoho sociálních sítí, ale je důležité, abyste měli jednu stránku na Facebooku a jednu na Twitteru anebo Pinterestu.

4. Poskytujte svým zájemcům skutečnou hodnotu – i já tímto způsobem přitahuji do svého obchodu 24 hodin denně, aniž by jsem se musel komukoliv doprošovat. Pokud dokážete naučit jiné, jak generovat vlastní fanoušky a jak mají vydělávat peníze online způsobem, tak už máte vše potřebné k tomu, aby vás našli. Podělte se o tyto informace zdarma, učte je, jak vybudovat úspěšný online obchod, dávejte tipy a mluvte o takových chybách, kterým se je lépe vyhnout atd …

5. Budujte upřímný vztah se svým seznamem – když mluvím o seznamu, mluvím o lidech, které zajímáte vy i to, co děláte. Tato skupina vás bere jako odborníka, specialistu, který je schopen jim pomoci. Vidí, že máte systém, který jim bude nápomocný a ve vás vidí vedoucího, kterého už dávno hledají.

Nemusíte otravovat lidi, že si mají prohlédnout váš online obchod. Prostě se jen prezentujete jako odborník, kterého hledají. Pokud vaše okolí má zájem budovat online podnikání, tak se staňte odborníkem-specialistou a naučte lidí ze svého online seznamu vybudovat úspěšné online podnikání. Nejjednodušší bude, pokud se sám začnete vzdělávat. Nemůžete učit jiné, pokud nemáte potřebné znalosti a zkušenosti (nikdy se nestanete lékaře, pokud se nepřihlásíte na medicínu).

ZOPAKUJI: Pokud chcete skutečně vydělat více peněz online, aniž by jste otravovali nechtěnými telefonáty přátele, příbuzné, rodinu nebo volali zcela neznámým lidem, začněte tím, že se sami budete vzdělávat. Tím se stanete přesně takovými odborníky, jaké vaše skupina hledá.

Nejlepší způsob je začít ZDE !!!

Pevně doufám, že vám tento článek pomohl a že vám dal pár nápadů. Klidně ho můžete sdílet na sociálních sítích a s odkazem na autora – zdroj a také na svém blogu.

The following two tabs change content below.

Štefan Garbár

Ahoj, ja som Štefan Garbár, spoluzakladateľ OnlineStart. Ďakujem za to, že ste tu a venujete svoj drahocenný čas čítaniu môjho článku. Budem veľmi rád, ak nám napíšete akékoľvek pripomienky alebo spätnú väzbu k tomuto článku do komentárov. Na každý komentár rád odpoviem 😀

Napsat komentář